Promotie STORA tijdens Desselse activiteiten

Om haar doelstellingen en werking beter bekend te maken wil STORA promotie voeren op activiteiten van de Desselse verenigingen. Als STORA haar werking kan voorstellen, bijvoorbeeld door het opnemen van het logo van STORA of een advertentie in de reclame, of door het opstellen van informatiepanelen tijdens het evenement zal STORA de vereniging vergoeden voor deze promotie. De mate waarin STORA haar werking kan voorstellen, staat ook in verhouding met de vergoeding die gegeven kan worden. De Raad van Bestuur van STORA hanteert een aantal principes en een puntensysteem om de vergoeding te bepalen. 

Als uw Desselse vereniging een activiteit organiseert, kan u dus een aanvraag doen bij STORA met een concrete vraag. Deze zal dan besproken worden in de Raad van Bestuur van STORA. De aanvraag moet wel één maand vooraf ingezonden worden.

Lees hier het protocol dat hierover opgesteld is.

Pagina delen: 

Reacties

Door Lena Verlooy (niet gecontroleerd) op 25 april, 2017 - 14:37
afbeelding van Lena Verlooy
Beste, Mijn vrienden en ik organiseren een 18jarigen vat in het PC in Witgoor, op 5 mei. We verwachten dat hier een 500-600 man aanwezig zal zal zijn en we zijn bereid de nodige reclame te maken. Komen we nog in aanmerking hiervoor? Met vriendelijke groet, Lena Verlooy 0489414409
Door Katleen Derveaux op 2 mei, 2017 - 14:09
afbeelding van Katleen Derveaux
Beste Lena, de promotie die STORA voert is bedoeld voor activiteiten georganiseerd door Desselse verenigingen. Daarom kan STORA ook niet ingaan op jullie aanvraag. Toch veel plezier gewenst! Met vriendelijke groeten, STORA
Door ludo meeus (niet gecontroleerd) op 29 mei, 2017 - 22:14
afbeelding van ludo meeus
Als penningmeester van VZW Vissersclub De Snoekbaars Dessel met maatschappelijke zetel te DESSEL, Romboutsstraat 17wens ik een aanvraag te doen voor steun aan onze vereniging op een evenement van onze club op dinsdag 11 juli 2017 georganiseerd aan onze clubvijver gelegen te Dessel Zanddijk. Wij organiseren dan een marathon viswedstrijd voor duo's van 12 tot 24 uur. Dit is een jaarlijkse traditie waarbij bezoekers spek met eieren kunnen komen eten vanaf 16 uur tot einde. Jaarlijks verwelkomen wij tussen de 300 en de 400 eters. Onze club is lid van de Desselse Sportraad en bestaat dit jaar 70 jaar, daarmee zijn wij één van de oudste clubs van Dessel. Er kunnen banners, vlaggen, displays geplaatst worden. Mogelijk kunnen er ook filmpjes van DIGICAT getoond worden in ons clublokaal tijdens het evenement. Hopend op een gunstig antwoord danken wij u reeds bijvoorbaat om onze vraag in overweging te nemen. Namens het bestuur van vissersclub De Snoekbaars, Ludo Meeus

Reactie toevoegen

DIGICAT filmpjes

Op DIGICAT vind je filmpjes over berging laagradioactief afval én over Dessel.

LEES MEER

 

randomness